Dřevěný blok s gravírováním

Dřevěný blok s autorským gravírováním – uchová tvé poznámky stylově a prakticky.

299 Kč 299 Kč / 1 ks
Dostupnost: Skladem
Dřevěný blok s gravírováním
D25CDDD3 6F87 462B 8828 FEC3512BD451
Novinka

Detailní popis produktu

Potřebuješ si zapsat svoje plány, nakreslit svoje představy nebo se jen vypsat na papír? Pak jsou pro tebe tyto dřevěné bloky skvělou volbou. Nikdy je nepřehlédneš, a navíc se díky dřevěným deskám jen tak nezničí. Podívej se na všechny designy a vyber si ten svůj! Při objednání stačí jen vložit daný název designu do poznámky.

Dřevěné desky ochrání tvé myšlenky uvnitř bloku, i když ho hodíš do batohu, tašky nebo si ho vezmeš jen do ruky.

Barva a vzhled dřeva i velikost a umístění gravírovaného designu se mohou lišit.

Počet listů: 50
Dřevo: překližka
Vazba: kovová

Mandala
Hledáš blok na každodenní psaní, črtání i malování? Pak si pořiď tento blok v dřevěných deskách s jemným designem mandalky. Bude se nádherně vyjímat na stole doma, v práci i ve škole.

Horoláska
Tento dřevěný blok ocení každý, kdo je na horách jako doma. Do bloku si můžeš kreslit, psát zdolané vrcholy nebo si vyčistit hlavu v přírodě vypsáním do deníku. Je jen na tobě, co bude obsahem bloku a jaké poklady do něj ukryješ.

Knihovna
Miluješ knihy? Jejich vůni, četbu i ilustrace v nich? Pak ti nesmí chybět ve sbírce i tento dřevěný blok, do kterého si můžeš zapsat všechno, co tě jen napadne. Každý bude vědět, že ta hromada knih se stylovým blokem nahoře je tvoje!

Kočka v kávě
Káva. Kočka. Nejde to k sobě? Kávomilky a kočkomilky ví, že je to naopak dokonalá kombinace. Jen ne teda k jídlu, samozřejmě! Tento dřevěný blok s roztomilou kočkou v hrníčku potěší všechny, kdo si potřebují zapisovat a zároveň chtějí říct světu, že zbožňují kočky.

Zakávovaná
Buď taky zakávovaná. Je libo Espresso? Cappuccino? Latte Macchiato? Co se ti denně honí hlavou? Řeky toho horkého nápoje? Vůně pražených zrn? Bez cukru? S cukrem? Bez mléka? S mlékem? Pak tento blok nutně potřebuješ! Vítej v klubu kávomilů!

Mini zahrada
Jsi výjimečná, pořiď si proto i stejně výjimečný dřevěný blok. Tyto jemné, minimalistické kytičky ti zlepší den i uprostřed zimy a deštivého podzimu. Budeš tak mít pro sebe své vlastní jaro, kdykoli a kdekoli.

Život 
Život píše mezi řádky. Piš taky. Do stylového dřevěného bloku s autorským gravírováním.

Malý princ
Taky ti v srdci utkvěl Malý princ? Je to laskavý, dojemný a inspirativní příběh o lásce, přátelství i smrti. Malý princ je bezprostřední hrdina a ikona dětství bez falše. Alespoň tak jej vnímám já. Připomíná mi (spolu s naší dcerkou Natálkou), že vidět svět očima dítěte, je ten největší dar. 

Malý princ a liška 
Malý princ, liška a růže. Trojice, která k sobě neodmyslitelně patří. Přátelství. Láska. Krásný příběh, který zůstává v srdcích nejen malých, ale i velkých čtenářů. Pro mě je to srdcovka, která tady nemůže chybět.

Kytičková jmenovka
Jsi věčně zabořená nosem v květinách? Pak je tento design přesně pro tebe. Vypadá na dřevěném bloku opravdu nádherně, a navíc si sama zvolíš, co bude na jmenovce napsáno. Pořiď si blok pro sebe nebo jej věnuj nějaké kytičkové víle. Daruješ radost tak jako tak.

Máma
Každou mámu potěší dárek v podobě dřevěného bloku, který jí bude denně připomínat, jakou krásnou roli získala nebo brzy získá. Do bloku si může zapisovat všechno, co považuje za důležité. Ať už jde o kontroly miminka u lékaře, zaznamenávání kojení nebo i pravidelný úklid doma.

Táta
Táta. Jeden z rodičů. Hrdina. Velký kámoš. Věnuj tento dřevěný blok třeba kamarádovi, kterému se právě narodilo miminko. Stejně udělá radost i tvému tatínkovi, když mu budeš chtít poděkovat za to, jaký je, nebo jen pogratulovat ke svátku či narozeninám.

Babi
Ach, ty babičky! Kdo by si rád nevzpomněl na tu svou? Na její starostlivou péči, nedělní voňavé obědy i bábovky. Na prázdniny, výlety i chvilky s ní? Já teda vzpomínám moc ráda. A kdybych své babi mohla dát tento blok, tak bych to udělala. Ty možná té své udělat radost ještě můžeš, tak jí ho daruj s hezkým věnováním uvnitř.

Děda
Děda. To je velikán sám o sobě. Mě ten můj nechal prohrabávat se jeho poklady ve staré almaře. A tancovaly jsme mu se sestrou na dechovky, vždycky jsme se společně nasmáli. Dokonce kdysi jezdil lokomotivou a přikládal uhlí, to mě fascinovalo. Náš děda z Prahy, co zná tahy (i když z Prahy vůbec nebyl). A jaký je tvůj děda? Pokud můžes, daruj mu tento dřevěný blok, určitě ho potěší.

Kočka
Jsi milovnice koček? Máš jednu doma a statečně jí sloužíš? Pak je pro tebe tento blok jako dělaný. Zapíšeš si do něj vše, co potřebuje tvůj mazlíček. Nebo stránky uvnitř věnuj sobě.

Vlk
Vlci představují živočišnost, divokost a bezprostřednost. Možná proto je tak zbožňuješ ty, možná v sobě máš některou jejich vlastnost. Ať už je to jakkoli, tento dřevěný blok to vyjádří za tebe a beze slov. Pořiď si jej a uchovej si své poznámky, psané i kreslené, uvnitř.